polski english niemiecki
Kontrola jakości

Firma MARBOPUR jest dostawcą m.in. kształtek na rynek motoryzacyjny, gdzie jakość to podstawowy i najważniejszy czynnik
konkurencyjności.

Wysokie wymagania naszych klientów wymusiły na nas poszukiwanie pewnych i sprawdzonych dostawców. Nasza kontrola rozpoczyna się już na etapie przyjęcia surowców/półproduktów, przez co prowadzimy ciągły rozwój jakościowy. Tym samym nasz dział stanowi doskonałe wparcie produkcji w zakresie komponentów. Stosowane przez nas systemy PUR spełniają szereg norm odnoszących się do właściwości mechanicznych i palnościowych pianki, co potwierdzają certyfikaty wystawione przez zewnętrzne laboratoria badawcze, pracujące zgodnie ze standardem ISO/IEC 17025.

Proces produkcyjny jak i wyroby gotowe poddawane są wielokrotnej surowej kontroli jakości. Na bieżąco wykonywany jest sprawdzian podstawowego kryterium – odbojności (twardości) oraz stuprocentowa ocena wizualna. Nasze wewnętrzne laboratorium przeprowadza również okresowe badania m. in. testy wytrzymałości mechanicznej oraz palności. Permanentnie monitorowane charakterystyki, pozwalają na wyeliminowanie potencjalnych wad.

Nasze wieloletnie doświadczenie, współpraca z największymi producentami, nieustanna chęć podnoszenia kwalifikacji pozwalają
nam cieszyć się zaufaniem oraz sympatią coraz większego grona zadowolonych klientów.

Wysokie standardy jakości to dla nas priorytet.

© Copyright 2011 MARBO
ul. Przemysłowa 6/10, 64-400 Międzychód - Bielsko
tel. +48 95 748 20 81, fax 95 748 20 25
e-mail: info@marbopur.com.pl